O autorovi

Ahoj. Jmenuji se Zdeněk Krédl a učím lidi mluvit beze strachu na veřejnosti, při prezentacích a veřejných projevech. Jsem zcela pohlcen osobnostním rozvojem a transformací myšlenek vedoucích k úspěchu při veřejném vystupování. Za posledních 5 let jsem byl na cestě k ovládnutí a překonání panického strachu z mluvení na veřejnosti. Odhalil jsem průlomové metody, jak trvale překonat svazující strach a prezentovat uvolněně a kreativně.

Studoval jsem nejúspěšnější řečníky světa, jako je Steve Jobs, Nancy Duarte, Michael Margolis, Clay Shirky a další. Také jsem pracoval s mnoha trenéry a kouči. Zaplatil jsem desítky tisíc korun za terapie a kurzy. Veškeré revoluční metody jsem ověřoval sám na sobě systémem pokus omyl. Stal jsem se tak svým prvním zákazníkem.

Uvědomil jsem si, že jestli chci se svým panickým strachem z mluvení na veřejnosti něco udělat, mám každý den na vybranou. Proto jsem se rozhodl investovat veškerý volný čas do studia psychologických technik pro ovládnutí své fobie. Vyvinul jsem 3 jednoduché tréninkové moduly, díky nimž se mi pouze za pár týdnů rapidně zlepšil mluvený projev. Dnes úspěšně přednáším ve svém profesním životě pro stovky zákazníků.